Maska na oči s měděnou přízí vypnutí pokožky kolem oči

Kód zboží: 10
Obrázek: 
Popis: 

Maska zklidňuje, zmírňuje napětí a zarudnutí očí, přispívá k vypnutí pokožky kolem oči a zmenšení vrásek. Je ideální pro cestování, chrání před světlem, zabraňuje stárnutí pokožky, zlepšuje pleť během pouhých 4 týdnů!

Látka s měděnou přízí neztrácí své kosmetické vlastnosti ani po vyprání. Maska na oči s měděnou přízí se muže stát alternativou drahým krémům a hydratačním přípravkům obsahujícím peptidy mědi (proteiny s ionty mědi).

Pomáhá snižovat stařecké a pigmentové skvrny. Vaše tvář bude vypadat mladší a zdravější! Krásnější a zdravější pleť již za 4 týdny!

Kotraindikace: žádné

Údržba: Používat prací prostředky na jemné prádlo!

Složení: 50 % měděná příze, 30 % polyester, 20 % bavlna

 

Výrobce: Rusko

Měděná příze a její vliv na lidský organismus:

Již staří Řekové věděli, že měď je nezbytná pro lidské zdraví, měli mnoho amuletů, které byly vyrobeny z tohoto kovu a léčitelé předepisovali lidem měděné náramky a ozdoby.

V polovině XX. století vědci dokázali, že měď je aktivní pomocník v boji za lidské zdraví.

Ve XXI století rozvojem nanotechnologií nastala reálná možnost vytvořit produkty s jedinečnými, zdraví prospěšnými vlastnostmi a naprosto bezpečnými pro lidský organismus.

Měděná příze se vyrábí za pomoci vysoce přesné nanotechnologie, která umožňuje získat velice kvalitní přízi. Ta se následně používá k výrobě směsných tkanin a to jak přírodních, tak syntetických. J

edinečné vlastnosti měděných nití vedly k vytvoření textilních a pletených výrobků, které pomáhají lidem udržovat své zdraví. Jedná se o moderní revoluci v textilním a zdravotnickém průmyslu.

Měděné tkaniny mají blahodárný vliv na lidský organismus. Významně omezují růst a množení bakterií (hlavně stafylokoků), plísní a jiných škodlivých mikroorganismů na kůži, po dlouhou dobu zabraňují nepříjemnému zápachu.

Měděné ionty blokují buněčné stěny hub a bakterií, absorbují odpad bakterií a tím vytvářejí antibakteriální prostředí. Měděná vlákna ničí nepříjemné pachy vytvořené bakteriemi, jsou jedinečnou deodorační látkou.

V kosmetické medicíně jsou měděné látky používány jako podpůrný prostředek léčby mnoha kožních chorob. Měď je základní minerál pro udržování zdravé pokožky, stimuluje činnost kapilár, syntézu kolagenu a dalších klíčových proteinů, které pomáhají stabilizovat vrstvy kůže.

Zlepšuje vzhled pokožky a podporuje hojení ran a dermatitid.

Měď je klíčovou složkou v procesu hojení ran:

Podporuje vývoj oběhového systému (nových kapilár);

Stimuluje tvorbu krevních cév;

Stabilizuje obsah fibronektinu (glykoproteinu) potřebného pro normální činnost oběhového systému a hojení ran;

Stimuluje práci integrinového proteinu (integrin je součástí základních proteinů, které se podílejí na hojení ran). Lidská kůže, na rozdíl od mikroorganismů, není citlivá na působení mědi, a proto je riziko nežádoucích účinků způsobených měděnou tkaninou minimální.

V Rusku, Americe a Číně byly prováděny studie, po několik let byly pozorovány velké skupiny lidí, kteří pravidelně používali měděné ponožky, ložní prádlo a ručníky s měděným vláknem (2 miliony příslušníků amerických vojenských sil a 4 miliony příslušníků armády Číny). Výsledky byly vynikající – výborné antibakteriální, antimikrobiální a preventivní účinky na pokožku.

Studie ukázaly úplnou absenci nežádoucích účinků mědi na kůži. Je vědecky dokázáno, že organizmus potřebuje měď pronormální metabolismus. Má důležitou funkci v práci celého organizmu: je protizánětlivá, anti-vředová, anti-konvulzivní, působí proti rakovině, pozitivně ovlivňuje vaskulární patologii a diabetes. Měď poskytuje pevnost pohybovému aparátu, ovlivňuje vazby v molekulách kolagenu.

Používání oblečení s měděnou nití, ložního prádla, ručníků, pyžam a spodního prádla podporuje resorpci benigních nádorů (prsu, dělohy, prostaty atd.), pomáhá při léčbě tuberkulózy, chronických zánětlivých procesů v těle (zánět středního ucha, bronchitida, bronchopneumonie, zánět močového měchýře, ledvin, plic, infekční artritidy, ischias, revmatismus). Posiluje kardiovaskulární systém, zlepšuje stav po infarktu, onemocnění trávicího traktu, žaludečních vředů, gastritid atd. Toto prádlo posiluje lidské biopole, pomáhá eliminovat negativní vliv cizích biologických a elektromagnetických polí, geopatogenních zón, zlepšuje imunitní systém, zmírňuje stres, nervové napětí, posiluje centrální nervový systém, normalizuje spánek. Podle vědeckých výzkumů měď je schopna regulovat a přerozdělovat energii během fyzické námahy.

Cena: 250 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění