Moringový olej lisovaný za studena 100 ml s pipetkou

Kód zboží: 2
Obrázek: 
Popis: 

Moringa je dar z nebes

Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. vhodný na sjednocení tónu pleti, pigmentové skvrnky, jízvičky a fleky po akné, zábal na vlasy, vrásky.

Rostlinný olej lisovaný za studena. Moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie. Dosahuje výšky maximálně 15 metrů. Je považován za „Elixír života". Tento olej je opravdu dar z nebes. Moringový olej má v kosmetice vynikající výsledky.

Napomáhá ke zmírnění pigmentových skvrn i dle zpětné vazby našich zákaznic.

Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Tento olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář.

Používá se i na akné a různých pigmentacích na tváři.

Moringový olej je prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky. Vyzkoušejte ji na suché, lámavé vlasy bez vitality.

Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Ingredients (INCI):Moringa Oleifera Seed Oil – Moringový olej za studena lisovaný

Objem: 100ml

Dávkování a užívání: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Takové ošetření pomůže vlasům suchým, lámavým a bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití! Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. 

 

K balení oleje je to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost výrobku. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu oleje. Olej má čistý přírodní původ, což zaručuje perfektní kvalitu. Obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Olej se výborně se vstřebává. Neobsahuje žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva. Vyrobeno v ČR pro: PharmaFit Czech s.r.o., Čechova 656/24, 750 02 Přerov

Výrobce: Pharmafit Czech s.r.o.

Cena: 349 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění