Meruňkový olej za studena lisovaný 100ml s pipetkou

Kód zboží: 4
Obrázek: 
Popis: 

Meruňkový olej za studena lisovaný 100ml s pipetkou

Spálená kůže i od sluníčka, ekzémy, zábaly na vlasy, vhodný olej i pro děti.

Meruňkový olej 100% - Prunus Armeniaca Kernel Oil Olej je získávaný z jader meruňky. Meruňkový olej patří mezi luxusnější kosmetické oleje.

Je vhodný pro každý typ pleti. Pleť je po ošetření velice jemná a pružná. Má zvláčňující, čistící, výživný a regenerační účinek. Má vysoký obsah nenasycených esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové.

Nezanechává pocit mastnoty.

Perfektních výsledků dosáhnete také při použití ve formě vlasového zábalu. Vynikající je i k ošetření ekzémů a na spáleniny.

Vůně: Proběhla změna dodavatele, takže se vůně a barva může lišit od předchozí. Meruňkový olej nemá výraznou vůni.

Ingredients (INCI): Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil – Olej z meruňkových jader

Dávkování a užívání: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky.

Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Takové ošetření pomůže vlasům suchým, lámavým a bez vitality.

K balení oleje je to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost výrobku. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu oleje. Olej má čistý přírodní původ, což zaručuje perfektní kvalitu. Obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Olej se výborně se vstřebává. Neobsahuje žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva. Vyrobeno v ČR pro: PharmaFit Czech s.r.o., Čechova 656/24, 750 02 Přerov

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití!

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Výrobce: Pharmafit Czech s.r.o.

Cena: 159 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění